Co umożliwia kurs hakowy? Czy warto z niego skorzystać?

kurs hakowy

Masz dość swojej pracy i myślisz nad inną? Chciałbyś więcej zarabiać, ale boisz się, że nie znajdziesz nic lepszego? A czy myślałeś o zrobieniu dodatkowych kursów, które nie Zajma Ci wiele czasu, nie są także bardzo kosztowne, a mogą sprawić, że będziesz rozchwytywanym pracownikiem? Dobrą opcją jest między innymi kurs hakowy.

Kurs hakowy – Czyli na co zdobywasz uprawnienia

Popularne stało się hasło by inwestować w samorozwój. Jednym ze sposobów by się rozwijać jest zdobywanie wiedzy, kończenie dodatkowych studiów lub kursów. Kurs hakowego – inaczej sygnalisty – zapewnia uprawnienia do obsługi haka różnych urządzeń dźwigowych na przykład:

  • suwnic,
  • żurawi,
  • wyciągarek,
  • wciągników,
  • i tym podobnych.

W trakcie pandemii wiele firm zdecydowało się przeprowadzać takie kursy w formie online. W trakcie szkolenia na hakowego zdobywa się wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Następnie należy zdać egzamin wewnętrzny, wtedy otrzymuje się uprawnienia hakowego na wzorze MEN. Koszt takiego kursu wynosi od 250 zł, jednak jest to wydatek, który szybko się zwróci. Gdzie można pracować mając taki „papierek”? Dzięki certyfikatowi otrzymanemu po kursie hakowego można z powodzeniem znaleźć pracę w stoczni, w magazynie, na budowie oraz w pozostałych miejscach, w których niezbędne są urządzenia transportu bliskiego. Nie zwlekaj z realizowaniem planów i marzeń – zainwestuj w samego siebie, bo to najlepsza inwestycja.

szkolenie hakowy

Szkolenie hakowy, kurs na wózki widłowe – Co jeszcze?

Oczywiście na szkoleniu hakowego świat się nie kończy. Mamy wiele możliwości. Są kursy dla spawaczy – z których, co ciekawe korzysta coraz więcej kobiet, kursy na wózki widłowe czy ładowarki teleskopowe. Ostatni przoduje. Co umożliwia nam kurs na ładowarki teleskopowe? Czym one są? Mówiąc fachowo, to “Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem”. Jakie korzyści odnosimy z takich uprawnień?

  • Podnoszą się nasze kwalifikacje zawodowe.
  • Stajemy się rozchwytywani na rynku pracy.
  • Nierzadko to my ustalamy pewne zasady, ponieważ stajemy się cennym pracownikiem.
  • Możemy zarabiać duże pieniądze za granicą.

Postaw na poszerzanie swoich uprawnień i możliwości.