Trendy łazienkowe 2022 – Czerń, biel, złoto   

płytki łazienkowe Inowrocław

Jeżeli planujesz remont łazienki, musisz się spodziewać niedogodności, które zdarzają się zawsze. Na początku wszystko idzie dobrze, a później okazuje się że coś z instalacji kanalizacyjnej cieknie, coś trzeba przesunąć, uszczelnić i tak dalej. Niestety to zajmuje dużo czasu. Problem pojawia się również jeśli chodzi o płytki łazienkowe Inowrocław. Uwielbiają się strzępić przy cięciu, kruszyć.  

Remont łazienki – Nigdy nie tak, jak byśmy chcieli

Niestety remonty łazienek bywają bardzo zdradliwe. Wydaje się, że zajmą one tydzień, a potrafią się ciągnąć przez miesiąc, szczególnie, Dy robimy jest bez pomocy fachowców. Dlaczego? Nierzadko w trakcie prac okazuje się, że coś jest źle zrobione, coś przecieka, rury trzeba przenosić, zmieniać układ i tak dalej. Nie lada problem bywa także przy kładzeniu płytek. Remont łazienki to też duże koszty. Jednak raz na jakiś czas nie da się uniknąć remontu. Najłatwiej, gdy można zapłacić dobrej, sprawdzonej firmie remontowej, zostawić jej klucze, a samemu pojechać w tym czasie na urlop. Oczywiście mało kto może sobie na to pozwolić. A jakie trendy wnętrzarskie panują w roku 2022 w łazienkach?

wanny Inowrocław

Meble, lustra, płytki łazienkowe Inowrocław – Co teraz jest modne?

Jeśli chodzi o rok 2022, w łazienkach nie brakuje czerni. Ciemne płytki łazienkowe Inowrocław, armatura, czarne brodziki, a nawet kabiny prysznicowe – oto aktualne trendy. Dla osób, które lubią nietuzinkowe wybory, świetnie sprawdzą się ciemne płytki imitujące marmur. Marmur to klasyczna elegancja, która dodaje wnętrzu powagi i piękna. W połączeniu z białą armaturą świetnie kontrastują tworząc przy tym nowoczesne wnętrze. Jeśli twoja łazienka jest mała, lepiej nie robić wszystkiego w ciemnych barwach, ponieważ możemy optycznie jeszcze pomniejszyć wnętrze i sprawić, że będzie przytłaczające. Lepiej postawić na szarości, turkusy i tym podobne, a jedynie uzupełnić łazienkę o czarne elementy – baterię, czarną umywalkę i meble. Z mody wciąż nie wychodzą łazienki białe, ze złotymi elementami. Tu też króluje imitacja marmuru. Sprawdzi się również drewno i kamień. Do łask wracają wanny Inowrocław.