Zaproszenia ślubne, ozdoby sali, suknia – Co, kiedy i jak?

zaproszenia ślubne śrem

Planujesz swój ślub i wesele? Zastanawiasz się, od czego zacząć, co zrobić, by o niczym nie zapomnieć?  W tym artykule powiemy, na jakim etapie powinno się zamawiać zaproszenia ślubne Śrem, kiedy myśleć o ozdobach na salę weselną, sukni, fryzjerze i tym podobnych. Zapraszamy do lektury.

Po pierwsze data

Pierwszą rzeczą, którą trzeba ustalić jest data. Wydaje się to oczywiste, jednak chodzi o datę, która już się nie zmieni. Wiele osób z jakichś powodów w trakcie przygotowań decyduje się na inny termin. Jednak to wiąże się już z przekładaniem tego, co zostało zamówione, nie zawsze się udaje. Dlatego wato wybrać pewny termin, najlepiej taki, z którym mamy jakieś miłe skojarzenie. Może w rocznicę zaręczyn lub zostania parą? A może rocznica pierwszego pocałunku? Mając konkretny termin, należy jak najszybciej rezerwować salę weselną. Na tym etapie trzeba mieć już mniej więcej sprecyzowaną liczbę gości. Zaraz po Sali wybierz i zarezerwuj fotografa, D-Ja, a nawet fryzjera i makijażystkę. Co dalej?

zaproszenia okolicznościowe Śrem

Suknia, motyw przewodni, zaproszenia ślubne Śrem  

 O co chodzi z motywem przewodnim? Otóż chodzi o główny akcent, jaki przewijać się będzie przez zaproszenia, winietki, podziękowania dla gości, wystrój Sali i może suknię panny młodej czy bukiet.  Na przykład jeśli kochasz słoneczniki, a ślub planujesz w lipcu to głównym motywem mogą być właśnie te kwiaty. Wtedy na zaproszeniach warto umieścić motywy słoneczników, przyozdobić nimi salę, włożyć choć jednego do bukietu ślubnego. A kiedy wysyłać zaproszenia ślubne śrem? Warto dać gościom czas, by mogli zorganizować sobie urlop, odpowiednią kreację, umówić wizytę u fryzjera. Pół roku to w sam raz, jednak minimum to dwa – trzy miesiące. Zaproszenia okolicznościowe Śrem można zaprojektować samemu. Wiele par korzysta z gotowych szablonów, jednak nie mają wtedy z nich takiej satysfakcji.

Co dalej?

Jeśli boisz się zaufać D-J-owi w kwestii muzyki, przygotuj swoją play listę. Zastanów się, co chcesz w menu, ponieważ najpóźniej miesiąc przed uroczystością musisz dać znać Sali weselnej. Zamów tort. I na końcu… Nie zapomnij się przy tym dobrze bawić. Narzeczeństwo i planowanie ślubu oraz wesela powinny być dla każdego wspaniałym czasem.